MASÁŽ Nádherná Cindy
Bratislava (Ružinov), 40 rokov

+421 940 556 477
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 40 rokov
Výška: 170 cm
Váha: 55 kg
Prsia: 3
Silikóny: Nie
Anál: Nie
Lokalita: Bratislava – Ružinov
Upresnenie: Novostavba
Typ služby: Iba masáže (tantra, ...)
Ahoj.

Ak hľadáš certifikovanú masérku, tak si na nesprávnom inzeráte. Nemám zdrav. vzdelanie, ani desiatky certifikátov. Mám skúsenosti, prácu, ktorú milujem a veľa spokojných klientov. Masáže vykonávam od roku 2016.

Ceny:
Erotická masáž telom s prvkami tantry
50 až 80 min. / 100€
30 min. / 70€
4 ručná masáž s Niky
60 - 70min. 120€ ( klasická +tantra + nuru masáž)

Hneď na úvod sa chcem srdečne poďakovať všetkým mojím stálym klientom za príjemne strávené chvíle a za Vašu dôveru. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.

Prsia, pery a vlasy sú originál, žiadne umeliny ;)
Fotky sú moje, fotím sa rada ;) Kedysi som robila fotomodelku ;)
Na výber tri alternatívy masáže :)
Romanticko - erotická masáž pomalá
Dynamicko - erotická masáž postupné zrýchľovanie
Intenzívna masáž pre skúsenejších( doporučujem po absolvovaní aspoň jednej masáži, nakoľko klienta musím poznať) masáž robím iba doobeda, je fyzicky najnáročnejšia. Ďakujem za pochopenie.

Pri masáži používam 33% tantru, 33% telo a zbytok je moja nehraná vášeň. Dokonca mám zmeraný výkon :D Hodina masáže cca 300 kalórií spálených.

Dotyk lieči telo, úsmev dušu. Raz sa zasmiať pomáha viac než trikrát užiť medicínu.

Volám sa Cindy. Som empatická, senzibilná a skúsená. O tantre som sa dozvedela prvý krát pred 6 rokmi. Jeden môj známy, mi povedal, že si so ženou robia po večeroch tantru. Hneď ma napadlo, že ide o nejaké exotické jedlo :D So smiechom mi povedal, že nie, že to nie je žiadne jedlo, ale určitý druh erotiky. Každý večer, si spolu ľahli a venovali sa vzrušovaniu navzájom - bez sexu! Toto trvalo 3 dni a konečne po stupňovaní vzájomného vzrušovania, mali sex. Orgazmus, ktorý zažili po odriekaní bol neopísateľný. Takto to robievali až max. 5 dní, viac nevydržali :D. A o tom je tantra. Vzrušovanie a odďaľovanie orgazmu.. Pri masáži využívam to, čo ovládam 100% a to je moje telo a ruky. Niektorí klienti dokonca majú pocit, akoby ich masírovala vlastná priateľka, alebo manželka a nie cudzia žena :) Vžívam sa do masáže reálne a cítiť erotiku naplno od úvodného rituálu až po vyvrcholenie.

Moja masáž nie je klasická fyzioterapeutická masáž na naprávanie chrbta a cvaknutých nervov, tak ak máš zdravotné problémy, prosím vyhľadaj špecialistu:) Ženy nemasírujem, som hetero a nie som Domina, skór subka ;)

Neváhaj a príď ku mne, zaručujem ti nezabudnuteľný zážitok. Upozorňujem, že moja masáž môže u Teba vyvolať závislosť :D :D

SEX A ORÁL NEPOSKYTUJEM ZA ŽIADNY PRÍPLATOK!

Pri mojej erotickejj masáži to ani nebudeš potrebovať, pretože moje ruky dokážu navodiť pocit, akoby som orál robila ;)

Po telefonickom dohovore Ťa navigujem na presnú adresu s výborným parkovaním. Budem Ťa čakať upravená v sexi prádielku a s výbornou náladou, pretože sa na každú masáž veľmi teším. Som kamarátska, to zistíš hneď na úvod :) Ku každému klientovi pristupujem individuálne a je mi jedno, či prídeš v značkových teniskách, alebo len v žabkách z Miletičky. Po krátkom zoznámení Ťa odprevadím do čistej kúpeľne s čistulinkým uteráčikom 70x140cm ( osuška )Momentálne je kúpeĺňa menšia ako ste boli zvyknutí, ale je v štádiu riešenia., čiže spoločná sprcha momentálne bude komplikovaná. Naopak, izba v ktorej masírujem je krásne priestranná.

Masáž začína tantrickým rituálom. Pri masáži som nahá, masírujem rukami, aj svojim nahým telom vrátane mušličky.. Nedotýkam sa sliznicami. Počas masáže sa venujem dôkladne každému centimetru tvojho tela, vrátane penisu. Penisu sa venujem od prvej chvíle, ako si na chrbáte. Masírujem ho špeciálnou technikou rukami, tvárou a krkom. Tzv. krkovička :) Táto metóda sa používa v ázijských krajinách. Pri masáži ma vidíš v každej polohe. Masáž končí neopakovateľným vyvrcholením a môže ich byť počas masáže viac, nielen na konci. Môžeš aj na prsia :) Používam na masírovanie penisu špeciálne triky, ktoré si určite ešte nezažil a sám to nedokážeš :) Dotýkať sa ma môžeš na celom tele, okrem dolu. Žiadne prstovanie. Bozkávanie na prsia môžeš, ak to máš rád :) Veľké zrkadlo ti poskytne najkrajšie nahé krivky ženského tela.
Podstatou mojej masáže je, aby bola pre Teba nezabudnuteľná, príjemná a hlavne odďaľovaním Tvojho orgazmu nastalo vyvrcholenie nielen pohlavné, ale tantrické, čiže celotelové.

Sprcha pred aj po masáži je samozrejmosťou. Rozhovor pred aj po masáži taktiež.
Bližšie info telefonicky. Spätné diskrétne spokojné sms od klientov nájdeš na POKECI pod nickom sexicindy
Recenzie 2017- 2020 daj do google Nádherná Cindy - číslo 6790
Odpovedám diskrétne aj na SMS, ale súkromné čísla nedvíham