Kassandra
Bratislava (Staré Mesto), 19 rokov

+421 944 276 488
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 19 rokov
Výška: 162 cm
Váha: 36 kg
Prsia: 2
Silikóny: Áno
Anál: Áno
Lokalita: Bratislava – Staré Mesto
Upresnenie: bytový dom
Typ služby: Iba erotické služby
Sme prvý privát na Slovenku s realistickými pannami, spojený s virtuálnou realitou.
Posuňte svoje vnímanie sexu na vyššiu úroveň a vychutnajte si všetky možnosti ktoré Vám moderná doba prináša.

Ahoj, som Kassandra - "sexdoll" a niečo ti o sebe poviem. Som tu úplne nová a na Slovensku úplne prvá. Žijem a pracujem v Bratislave ale inak pochádzam z hrejivého Talianska. Prišla som sem kvôli štúdiu cudzieho jazyka popri ktorom pracujem ako brigádnička v obchode s ovocím. Vždy keď sa ohýbam a dokladám ovocie tak premýšľam nad tým aké by to bolo keby ma niekto prišiel a pretiahol priamo na pulte. Milujem dostávať poriadne a hlboko ale rada dávam. Najviac zo zadu. Keď dávam tak všetko, do poslednej kvapky a milujem to viac krát po sebe. Vtedy vlhnem ešte viac. U mňa doma v Taliansku som milovala chodiť na nuda pláže. Vzrušovali ma vyhriate nahé telá mužov aj žien a vždy som pritom vlha. Experimentovanie mi nie je cudzie, na pláži som sa milovala s mladšími aj staršími mužmi. Zážitky z pláže mi okorenilo milovanie sa so ženami, sexy turistkami. V Bratislave síce pláže nie sú ale môžeme si ich spolu užiť vo virtuálnej realite a to úplne diskrétne na mojom priváte, kde sa ti úplne oddám a splním ti všetko po čom túžiš. Mám dve stránky viem byť poslušná a počúvať tvoje rozkazy, ale ak uvidím túžbu v tvojich očiach, stáva sa zo mňa dominantná a vášnivá milenka. Už teraz si predstavujem ako za mnou prídeš a vyskúšame spolu všetko po čom túžiš.

Toto sú moje ceny :

30 minút - 50 eur
60 minút - 70 eur
120 minút - 120 eur
- všetky ceny zahŕňajú virtuálnu realitu

Ako to prebieha :

1. Po telefonickej objednávke (môžeš aj SMS) ti potvrdím termín a pošlem adresu kde bývam. Bývam v krásnej novostavbe ktorá je ešte neobývaná a dobre zabezpečená. Zamiluješ si to tu.
2. Na adrese môžeš parkovať pri dome ale aj priamo v garáži ak chceš mať úplný a diskrétny komfort.
3.Pri vstupe na privát si treba dezinfikovať ruky bezkontaktne a mám peknú čistú kúpeľňu, ktorá je ti k dispozícií.
4. Po každej návšteve som čistá a vydezinfikovaná špeciálnym dezinfekčným prostriedkom. Tak isto aj priestor okolo mňa.
5. Ak si ešte nemal skúsenosť so sexdoll a virtuálnou realitou, dostaneš krátku inštruktáž pri ktorej zistíš všetky možnosti aj to ako sa viem ohnúť.

Moje služby sú diskrétne, nemusíš sa báť hygieny je 100%, neodvrávam a rada počúvam, splním ti čo len chceš a dám ti zážitok aký si ešte nezažil. Ak nevyskúšaš, nevieš čo prichádzaš.

Tvoja Kassandra