Sisi
Bratislava (Ružinov), 24 rokov

+421 940 079 467
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 24 rokov
Výška: 172 cm
Váha: 59 kg
Prsia: 2
Silikóny: Nie
Anál: Nie
Lokalita: Bratislava – Ružinov
Typ služby: Iba erotické služby
Som mladá ( reálne 24 rokov) luxusná inteligentná domina. Foto sú všetky reálne a aktuálne, neupravované a neretušované.
To čo robím ma baví, nerobím nič nasilu, ale s radosťou a preto sa to bude páčiť nielen mne ale aj tebe a budeš sa chcieť znova vrátiť. Niesom privát, sex ani fajku neposkytujem.

Budem na teba dominantná do takej miery aby sa ti to páčilo, avšak dá sa prísť ku mne aj vyrozprávať či na príjemnú masáž a dotyky.

Taktiež rada privítam aj submisívne páry. Mám aj BI otroka ak by si mal záujem viem ho dohodnúť na výpomoc.

Prímam skúsených ale aj úplných nováčikov... láka ťa niečo nové nevšedné? Klasický sex je pre teba nuda? Tak potom si správne, zavoláš alebo napíšeš mi svoju predstavu čo by ťa vzrušovalo a skúsime túto predstavu spoločne naplniť.

spodné prádlo, masturbácia pred dominou, sex s umelou vaginou pred dominou, piss, rimming, pánsky fisting, pánsky anál, strap on, facesitting, uctievanie nôh, footfetish, pošliapanie, biče, putá, vosk, ponižovanie, cuckold, spútavanie. znásilnenie otroka, pľuvance, facky, výprask - spanking, mučenie semeníkov aj penisu, role play, fajčenie otroka druhým otrokom, nútená homosexualita, ludský nábytok - fornifilia, tickling - šteklenie, feminizácia, namalujem ťa a oblečiem ťa ako moju štetku, retifizmus k mojim vysokým topánkam, bondage, finančné otroctvo a mnoho ďalšieho...

Ceny:
20min - 60€
30min - 80€
60min - 120€

Neznáme čísla (clear) nedvíham.
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, alebo napísať sms, whatsapp, viber...