TANTRA Alexa
Bratislava (Karlova Ves), 36 rokov

+421 940 781 666
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 36 rokov
Výška: 161 cm
Váha: 53 kg
Prsia: 4
Silikóny: Nie
Anál: Nie
Lokalita: Bratislava – Karlova Ves
Typ služby: Iba masáže (tantra, ...)
Krásny deň, volám sa Alexa a je mi 36 rokov, som atraktívna štíhla blondínka s čokoládovými očami, prsia č. 4, krásne opálená štíhla postava so zamatovo hebkou pokožkou.. Bude mi potešením, keď ťa privediem až na vrchol, kde spoznáš, čo predstavuje umenie masáže.

Pracujem s teplým olejom... Erotické dotyky..

Pri tejto masáži ide o uvedomenie si prítomnosti, okamihu, ktorý je teraz. Sexualita je zdrojom životnej sily, je rovnako potrebná ako jedenie alebo dýchanie. Túžba a zmyselnosť nemusia byť vulgárne, naopak, môžeme k nim chovať veľkú úctu a považovať ich za vysoké princípy v živote človeka. Objavovanie svojej sexuality znamená objavovať prírodu, spoznať sa znamená byť osvietený, láska je cesta k tomu, aby muž a žena splynuli v jednu bytosť. Toľko stručná teória v skutočnosti vám môže ísť aj len o prostý oddych. DISKRÉTNOSŤ JE PRVORADÁ U MŇA.

Jemná erotická masáž nahým telom...

Milý páni, niekedy to nejde hneď prísť na masáž, tak budte ohľaduplný... Tantra masáže a nuru masáže sú v prvom rade o relaxe, treba sa nechať viesť masérkou a relaxovať, je to masáž teplým olejom až do vyvrcholenia, masáž rukami, prsiami, masáž chodidiel.

Masírovaný človek je pri Tantre pasívny, nemá inú povinnosť ako odpočívať a úplne sa uvoľniť. Pokiaľ je vo vašom živote toho na vás už veľa a potrebujete reštart, zverte sa do rúk šikovnej a ohľaduplnej masérky. :