Tantra Ciara
Bratislava (Staré Mesto), 25 rokov

+421 911 989 484
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 25 rokov
Výška: 168 cm
Váha: 50 kg
Prsia: 2
Silikóny: Nie
Anál: Nie
Lokalita: Bratislava – Staré Mesto
Typ služby: Iba masáže (tantra, ...)
Ak ste už vyskúšali všetky možné spôsoby oddychu a nič vám dokonalo nepomohlo, je načase vyskúšať, čo s vami spravia naše tantrické masáže. Naše tantra spa je vždy pripravené spraviť z vás nového človeka, ktorý bude príjemne zrelaxovaný.
V centre Bratislavy tak nájdete naše tantra spa Bratislava tantra, ktoré vás nabije novou energiou. Spoločnosť vám budú robiť profesionálne školené masérky, ako aj príjemná tantrická hudba. Masáž lingamu si dokonalo užijete v peknom a voňavom prostredí. Všetko v našom salóne je nastavené tak, aby bol prvoradý váš oddych. Mnohí nás označujú aj ako „oáza pokoja“.

Tantrická masáž prináša jedinečný spôsob relaxácie, ktorá prebieha v príjemnej atmosfére pomocou dotykov na rôznych aj intímnych častiach tela. Charakter prostredia a tantrické masáže vás dokážu uvoľniť natoľko, že zabudnete na svet vonku. Tantra Bratislava vám priamo v hlavnom meste poskytne uspokojenie a príjemne strávené chvíle, vďaka ktorým sa budete cítiť uvoľnení a znovuzrodení. Naše senzuálne masáže v Bratislave sú veľmi obľúbeným spôsobom relaxácie žien i mužov. Tantrická masáž vám odhalí tajomstvo vášho tela.


www.bratislavatantra.sk