ALEXANDRA
Modra, 38 rokov

+421 907 272 547
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 38 rokov
Výška: 165 cm
Váha: 60 kg
Prsia: 2
Silikóny: Nie
Anál: Áno
Lokalita: Modra
Upresnenie: Modra
Typ služby: Erotické služby + masáže

  Overený profil

Inzerát obsahuje fotografiu, ktorá odzrkadluje realitu

Inzerát, telefónne číslo a fotografie boli overené

Teraz na NOVOM MIESTE: po novom ma nájdeš v tichej lokalite blizko Modry, kde je bezproblémové parkovanie! Informuj sa cez telefón, až za mnou pôjdeš.

Som nežná, milá, zmyselna maserka mám rada maznavý sex a všetko spojené s erotikou, zbožňujem hrat sa s muzskym telom.Môžeš si ma vybrať aj na celú noc alebo do zahraničia, ale musím ťa poznať. Nájdeš u mňa rozptýlenie, jemnú masáž a sex. Nie rýchlo, rýchlo – ale vždy to bude intímne a jedinečné, v tej chvíli budeš pre mňa jediný muž na svete. Teším sa na erotické zážitky s tebou.

Moje ceny sú nasledovné: € 35 je rýchlovka, € 45 polhodinka a 75€ stoji hodinka Lízanie, prstovanie, fajočka bez kondómu v prípade, že si sympatický. Lízanie, prstovanie, fajočka bez kondómu v prípade, že si sympatický, čistý a pestovaný chlap, a aj ANÁLNY SEX s drobným príplatkom. A dohodnúť je so mnou možné takmer čokoľvek...

Nemám ani najmenší problém s análnym sexom, naopak - užívam si ho rovnako ako ten normálny. Ak si teda fanúšikom tejto praktiky, u mňa si fantasticky prídeš na svoje - a to len s minimalnym priplatkom!

K dispozícií budem spravidla cez pracovný týždeň, vždy približne do 23.hod. Cez víkend ma nezastihneš vždy, ale pokojne to skús. Nie som z Bratislavy, dochádzam sem iba za prácou a za zábavou. S parkovaním - v prípade, že za mnou prídeš autom - ti rada poradím cez telefon.