TANTRA Amia
Bratislava (Petržalka), 32 rokov

+421 944 766 756
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 32 rokov
Výška: 164 cm
Váha: 55 kg
Prsia: 2
Silikóny: Nie
Anál: Nie
Lokalita: Bratislava – Petržalka
Typ služby: Iba masáže (tantra, ...)
Ahojte

ďakujem, že ste zavítali na môj profil. Pre tých, ktorí ma nepoznajú som Amia, sympatická, milá, skúsená a hlavne prirodzená masérka (bez silikónov, tetovaní, piercingov či botoxov). Srdečne Ťa privítam u seba na súkromí v peknom byte, kde pracujem zásadne sama. Diskrétnosť, čistota a priateľský prístup je u mňa prioritou, taktiež oceňujem serióznosť a verím, že gentlemani ešte nevymreli. :)

Pracujem formou objednávok, pracovný čas, ktorý uvádzam je len orientačný, preto je najlepšie si zarezervovať termín včas, kľudne aj deň vopred. Pozývam Vás zrelaxovať telo, dušu i myseľ. Samozrejmosťou je u mňa individuálny a vždy pozitívny prístup. Podľahnúť tajomstvám erotiky je prísne dovolené ;)

Masáže, ktorým sa venujem robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri nich budeš cítiť príjemne a uvoľnene. Každá masérka má svoj štýl masírovania, ktorý je jej rukopisom. Moje masáže sú presnou kópiou mňa, plné dotykov, nehy, zmyselnosti a vášne.

Pri masáži sa ma môžeš dotýkať, súčasťou masáže je aj masáž intímnych partií.

Sexuálne služby neponúkam, mám len jedno zdravie. Ceny sú pevné, neúčtujem si žiadne príplatky.

****CERTIFIKOVANÁ MASÉRKA****

Tantra + Nuru masáž (Body to body) + Lingam
45min - 80€
60min - 100€
90min - 150€

Nakoľko nie som stále na byte a mám aj iné pracovné povinnosti je najlepšie sa vopred objednať. Volajte, píšte som tu pre Vás, utajené čísla nedvíham! V prípade meškania ocením ak ma včas informuješ.
0944 766 756
AMIA