Miška
Bratislava (Ružinov), 46 rokov

+421 910 398 165
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 46 rokov
Výška: 177 cm
Váha: 79 kg
Prsia: 4
Silikóny: Nie
Anál: Nie
Lokalita: Bratislava – Ružinov
Upresnenie: Legionárska zaparkuj pri tržnici na trnavskom mýte
Typ služby: Erotické služby + masáže
SUPER AKCIA LEN DNES
Oral - 30
30 min SEX 50


I offer services for men. I immediately led the market Miletičova . At oc central. Super parking at my house. I do not speak english. That's why I ask you to write me an SMS...
Я предлагаю услуги для мужчин. Я сразу возглавил зимний стадион. В центральном ок. Супер парковка у меня дома. Я не говорю по-английски. Вот почему я прошу вас написать мне SMS.

AHOJ. Ako spisovateľka by som neuspela, tak budem stručná. Ak máš záujem zrelaxovať tak ťa rada spoznám. Na začiatok by som ti dopriala uvoľňujúcu masáž kedy aj moje prsia doprajú tvojmu telu uvoľnenie, ktoré každého muža poteší. Nasledovať bude masáž intim. partii gelíkom a sám ostaneš prekvapený aké úžasné pocity budeš prežívať. Môžeme pokračovať orálikom, kedy môj mrštný jazýček pohladí tvoju hrádzu, dopraje tvojim guľkám potešenie, ktoré si zaslúžia. Neskončím len pri nich, ale pôjdem pomaly vyššie a ty sám budeš túžiť aby už bol v mojej pusinke. Potom ti doprajem ohňostroj pocitov a ak ani vtedy nebudeš mať dosť, poľúbime sa a obaja si budeme užívať vzájomného potešenia. Tak ak máš rád dotyky, nehu a vášeň rada ťa spoznám :)

AKCIA!!!!
SUPER ORAL BEZ DO KONCA LEN ZA 40€€€!!!

Šuky Šuky na 30min........50€. Na hodinku...... 70€
Escort - 100€ plus vopred zaplatené taxi

Príplatkov služby po dohode.


Klimatizácia v byte.

S Rómami sa nestretavam.

Na SMS nereagujem.
Neznáme čísla (clear) nedvíham.
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená.