Anjelik
Bratislava (Petržalka), 41 rokov

+421 948 413 877
Chcete istotu, že dostanete toto dievča?
V telefóne oznámte, že voláte zo ZaFO.sk
Vek: 41 rokov
Výška: 163 cm
Váha: 59 kg
Prsia: 5
Silikóny: Nie
Anál: Áno
Lokalita: Bratislava – Petržalka
Upresnenie: Panelák vedľa Euronics TPD
Typ služby: Erotické služby + masáže

  Overený profil

Inzerát obsahuje fotografiu, ktorá odzrkadluje realitu

Inzerát, telefónne číslo a fotografie boli overené

www.eroticka-masaz.sk všetky potrebné info nájdeš na mojej stránke. -ak nezdvihnem na 1.x-skús pár krat za sebou-nemôžem byť stále v strehu,volaj pls aspoň 1 h vopred!
Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred. Objednaj sa TELEFONICKY NIE CLEAR - NIE SMS,
Hľadám dobrého fotografa- fotenie dopoludnia + posptrodukcia-najlepšie odmena bartrom-ale v prípade naozajstnej kvality akceptujem aj inak.
Preferujem LEN KVALITU-nie rýchlo rýchlo-u mňa máš čas.
SOM NAOZAJSTNÁ MASÉRKA-s patričným a rozsiahlym vzdelaním, žiadna rýchlokvasená tantra.Mám viacero licencií+ŽL na VLASTNÉ MENO a zažiješ u mňa nielen rozkoš ale aj kvalifikovanú masáž.
Počet vrcholov-neobmedzený. Masírujem precízne a veľa sa toho za deň nedá, nie som Rambo. Snažím sa držať toho, na čom sme sa dohodli-program sa dá zmeniť na mieste, po vzájomnej dohode.

Distingvovaní Gentlemani na úrovni, sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ
ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ
SVOJHO VOĽNÉHO ČASU s megaorgazmom na záver.
Očakávaj viac než obyčajný sex. Ponúkam rozkoš mojich dotykov, prevažne kombinovaných z prvkov Tantra, nuru ( kĺzaním sa môjho nahého tela s pŕs) po Tebe, vrátane masáže intímnych partií až do burácajúceho niekedy až celotelového orgazmu. Ak preskočí iskra, som len žena a mužov mám rada, nevylučujem, že poľavím z profesionality masérky a skončí to sexom ( avšak túto alternatívu pripúšťam-ale neponúkam) Zvyčajne svoje programy kombinujem aj s terapeutickou masážou ( na konci-po Vašom celkovom uvoľnení) uvoľním boliestky, problematické stuhnuté partie niektorou techník, ktorá bude pre Vás tá pravá ( po diagnostike bez reflexnú masáž chodidiel-Vás na ne upozorním). Je na Vás ako sa potom rozhodnete-určite je tých „scenárov“viac-rozpísané je to na mojej súkromne stránke: www.eroticka-masaz.sk ( eroticka-masaz. sk) v jednotlivých „BLOGOCH“ .Volajte cca 10 - 20-dohodnúť sa dá i mimo týchto hodín., ak nedvíham skús znova, alebo napíš sms ( iba ak sa nedovoláš)
Nerobia mi problém Tvoje nežné dotyky ani rôzne formy ukončenia. Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním! Vnímavými empatickými dotykmi Ťa viem priviesť až do hlbokého magického orgazmu. Je lepšie pre Teba byť pasívnym. Neodporúčam styk ( zbytočne sa ochudobníš o pocity kedy si Ty prijímateľom energie čím sa postupne stupňuje vzrušenie až k neopakovateľnému orgazmu) ale ak Ti nebudú moje dotyky a masáž robiť tak dobre ako 99% mužom, zmeníme to na to, čo ti dobre robiť bude... aj prípadne na Sex samozrejme len chránený-máš to potom ako kompenzáciu v cene masáže. ROZHODNUTIE je na Tebe-alebo to necháme "ako príde", čo povieš?
Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-potrebujem vedieť odhadovanú dĺžku masáže
Rezerve AJ PÁR HODÍN ČI DNÍ vopred. Objednaj sa TELEFONICKY NIE CLEAR - NIE SMS!
Všetky úkony, ktoré spadajú pod pojem "sex" robím zásadne LEN S OCHRANOU a na základe kréda "ako sa to vyvinie" - NIE PRVOPLÁNOVO. Na ráno sa radšej objednaj deň vopred.
Som certifikovaná masérka ale aj distingvovaná žena, ktorá nie je z kameňa. V prvom rade myslím na Tvoju pohodu, veľa krát sa pri krásnom a vzrušujúcom mužskom tele musím veľmi premáhať aby všetko ostalo tak, ako sme sa vopred dohodli...

ŠTUDOVALA SOM rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a 2017 - 18 som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ. VŠETKY MOJE Programy masáží SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu doplnené o terapeutickú masáž, reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. pribudli TRIGGER POINT MASSAGE-TERAPEUTICKA MASAZ NA ODSTRANENIE BOLESTI A MASAZ LAVOVYMI KAMENAMI ( NA KAMENE CAKAM-SU OBJEDNANE)
špeci otázky: cicolinalilu@gmail. com.
Odporúčam: 1/ 90min. program Mix masáží- z každého rožka-troška... = erotická masáž, nuru masáž -celým telom, prsiami rukami, trochu tantra + silné vyvrcholenie + tzv. klasická ( thajská, trigger point massage,etc. dám Ťa po fyzickej stránke dohromady koľko za ten čas stihnem)... pár minút hore-dole.
s ľubovoľným vyvrcholením 90= minút 120€ ( Happy end-ako chceš -alebo to nechaj na mňa )
2/Royal massage - 2 hodiny - 160 Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min. Free intimity relax- prispôsobím sa tvojmu želaniu: od 1h - 90€
Samostatná Nuru masáž( body to body)- 1h - 100€
Voľný program - 1hod 90€
klasická masáž + happy end=min. 90min=120€
NERADA MASíRUJEM MENEJ AKO 90MINúT-MASíRUJEM VEľMI PRECíZNE A INDIVIDUÁLNE PRISTUPUJEM KU KAžDéMU KIENTOVI-RUTINA A STEREOTYP U MňA NEMAJú PRIESTOR!

PODROBNOSTI: EROTICKA-MASAZ. SK!

Som pri Euronics-TPD, bus: 95, 84, ELEKTRICKA 1+3 Zást. Farského